Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 5

Pozytywny Żłobek nr 1

Pozytywny Żłobek nr 1 został stworzony przez Fundację Pozytywne Inicjatywy, która zajmuje się tworzeniem instytucji edukacyjnych i opiekuńczych. Głównym jej celem jest stworzenie szerokiej oferty niskopłatnej opieki oraz edukacji, opartej na nowoczesnych metodach i narzędziach pracy.

Placówka funkcjonuje od 1-go marca 2019 roku. Naszym głównym celem jest zapewnienie opieki oraz bezpieczeństwa dzieciom od 6 do 36 miesiąca życia.

Jest to miejsce przyjazne dziecku, nowocześnie wyposażone. Wszystkie zabawki oraz sprzęty są atestowane oraz adekwatne do wieku dzieci. Opiekę na dziećmi sprawuje wykwalifikowana i doświadczona kadra, pełna kreatywnych pomysłów i optymistycznej energii. 

Nasz czas wolny najchętniej spędzamy na świeżym powietrzu, korzystając z uroków pobliskiego lasu, boisk sportowych oraz naszych placów zabaw, które są bardzo skrupulatnie wyposażone. 

Korzystanie z placówki ma charakter odpłatny. Rodzice/opiekunowie ponoszą koszt czesnego za pobyt dziecka w żłobku w wysokości 1400.00 złotych za każdy miesiąc oraz koszt wyżywienia dziecka w żłobku w wysokości 14,50 złotych dziennie (śniadanie, II śniadanie, zupa, obiad, podwieczorek).

Pozytywny Żłobek nr 1 to miejsce bezpieczne i przyjazne Twojemu dziecku! 🙂

Żłobek